piątek, 21 września 2012

happysad na Woodstocku w 2012 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=dhCyiBQLMSY

9 komentarzy:

  1. fajne notki zapraszam do mnie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Woodstock ciekawy temat, ale pewnie dużo ludzi :D

    OdpowiedzUsuń
  3. kuurde jak ja bym chciała do tego woodstock-u :(
    kiedyś się pojadzie :D
    dobry temat

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten woodstock to bedzie wydarzenie... bedzie sie dzialo... szkoda ze tylko pojechac nie moge chociaz zobaczyc. ehh. ;/

    OdpowiedzUsuń