fajne notki zapraszam do mnie :D
a dziękuję ;)
:)
Woodstock ciekawy temat, ale pewnie dużo ludzi :D
ale jaki klimat ;d
kuurde jak ja bym chciała do tego woodstock-u :(kiedyś się pojadzie :Ddobry temat
no to moje marzenie tam być, może za rok ;)
Ten woodstock to bedzie wydarzenie... bedzie sie dzialo... szkoda ze tylko pojechac nie moge chociaz zobaczyc. ehh. ;/
no ja mam cichą nadzieję,że mi się uda ;p
fajne notki zapraszam do mnie :D
OdpowiedzUsuńa dziękuję ;)
Usuń:)
OdpowiedzUsuńWoodstock ciekawy temat, ale pewnie dużo ludzi :D
OdpowiedzUsuńale jaki klimat ;d
Usuńkuurde jak ja bym chciała do tego woodstock-u :(
OdpowiedzUsuńkiedyś się pojadzie :D
dobry temat
no to moje marzenie tam być, może za rok ;)
UsuńTen woodstock to bedzie wydarzenie... bedzie sie dzialo... szkoda ze tylko pojechac nie moge chociaz zobaczyc. ehh. ;/
OdpowiedzUsuńno ja mam cichą nadzieję,że mi się uda ;p
Usuń